Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje
Uit voorraad leverbaar
Meer dan 25.000 artikelen
Kantoormeubelen showroom
Advies op maat

DEKAS sponsort SC Heerenveen

DEKAS sponsort SC Heerenveen
Geplaatst op 8-9-2022 door Rick Lamsma

Met de start van het nieuwe voetbalseizoen 2022/23 is DEKAS sponsor van SC Heerenveen geworden. “Als Heerenveens bedrijf dragen we onze club natuurlijk al jarenlang een warm hart toe. Binnen ons team zijn er ook verschillende collega’s met een seizoenkaart. Wanneer er intern zoveel betrokkenheid is, dan is het logisch om daar ook zakelijk iets mee te doen”, aldus Nico Bakker.

Met het sponsorschap steken we in op een vruchtbare en langdurige samenwerking. Tevens zijn we vanaf nu huisleverancier van alle kantoorbenodigdheden voor de club. We zien dit sponsorschap daarnaast als een uitgelezen kans om ons netwerk in regio Heerenveen uit te breiden.Persoonlijke verbinding
Als totaalleverancier van kantoorbenodigdheden gaan we graag persoonlijk de verbinding met andere sponsoren aan. Zeker omdat we geloven dat we met ons brede assortiment en vlotte levering écht een meerwaarde in efficiënt werken kunnen zijn. Wij kijken ernaar uit om nieuwe relaties op te bouwen bij de businessclub OSSH. En we gaan uiteraard voor een mooi en sportief seizoen.
Tags: Sponsor

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van al het nieuws en ontwikkelingen rondom DEKAS? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang het laatste nieuws direct in je mailbox!

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen